Předepsaný text mi můžete přirozeně přečíst v telefonickém hovoru, anebo říci vlastními slovy. Pod vaše vyjádření dáme vaše dostupné fotografie nebo video z akce (tichý obraz). Klip pošlu všem ke schválení. Ihned potom bude rozesílán lékařům, firmám, sponzorům, apod. Ale hlavně skončí na HITHIT  jako součást třicetidenní sbírky, a na YOUTUBE.

Aleš Podařil
Jmenuji se Aleš Podařil. Jsem dirigent a hudební režisér. Dohlížím na kvalitu pořadů různých žánrů, pod názvem: Jožka Zelený a hosté“, které jsou připravovány pro příznivce programu OBEZŘETNOST kéž se ráda zhostí role KAMARÁDA

Jan Vomlela
Jmenuji se Jan Vomlela. Program OBEZŘETNOST je mi velmi blízký, neboť u jeho zrodu stála zdravotní pojišťovna, kde jsem byl 30 let prokuristou.

Zdeněk Baťka
Jmenuji se Zdeněk Baťka. Jako textař, skladatel a zpěvák se snažím předávat příznivcům lidového žánru to nejlepší jak z dechovky, tak i od cimbálu již několik desetiletí. Programu OBEZŘETNOST fandím, a na pořadech Jožka Zelený a hosté“ spolupracuji.

Zdeněk Frolec
Jmenuji se Zdeněk Frolec. S cimbálovou muzikou Hudci z Kyjova jsme natočili první písničky programu OBEZŘETNOST, kterému fandíme. S jeho autorem úzce spolupracuji, stejně jako na úpravách písní do pořadů Jožka Zelený a hosté“

Vladislav Latislav
Jmenuji se Vladislav Latislav a s autorem programu OBEZŘETNOST úzce spolupracuji více než dvacet let.

Pavel Dobeš
Jmenuji se Pavel Dobeš a programu OBEZŘETNOST fandím. S jeho autorem se známe více než dvacet let. Nyní spolupracujeme na pořadech Jožka Zelený a hosté“.

Josef Zelený
Jmenuji se Josef Zelený a nejsem autorem programu OBEZŘETNOST kéž se ráda zhostí role KAMARÁDA. S jeho autorem úzce spolupracuji, protože jsem jeho syn.

Jožka Zelený
Jmenuji se Jožka Zelený, a jsem autorem programu OBEZŘETNOST kéž se ráda zhostí role KAMARÁDA. Podpoříte-li tento program, uděláme pro vás víc, než vám kdokoliv jiný dokáže byť jen slíbit. Více na 5522.cz/hit.