Logo s nadpisem RÝMOVANÉ VIZITKY ZDE znají tisíce dětí i rodičů díky šíření zpěvníků po celé ČR (strana 2). Proto si jej všímají nejen na dveřích obchodů, kde si při nakupování mohou vizitku MOBILENKA vyžádat. Z vizitek lze totiž za odměny poskládat celé texty písniček, neboť jejich zadní strany obsahují podnětné sloky z různých titulů.

Vizitky, jež nesou název NAMALUJTE SI HUDEBNÍ VIDEO podle textů, šíří hlavně lékaři:

  

Logo MOBILENKA připomíná, že si lze na vizitce odnést heslo TÝDNE pro přístup do TV.

Do systému zveme také KD, divadla, kina, ZOO, muzea, sportovní kluby apod., kterým dodáváme VÝHODNÉ KNÍŽKY. Na vyžádání obdrží jednu z nich ke každé vstupence. Všemi, z KNÍŽEK vytrženými vizitkami, lze nahradit 10 Kč ve vybraných obchodech, ale jen do výše poskytovaných SLEV. Knížky od 100 kusů (á 10 Kč) nabízíme i firmám:

Držitelé jednotlivých vizitek či vizitek z VÝHODNÝCH KNÍŽEK je mohou také vhazovat do poštovních schránek svých oblíbených kin, KD, sportovních oddílů, divadel, aj. Jsou-li rámečky vyplněné telefonními čísly, majitelé schránek nám je ochotně předávají (jen tak můžeme držitele telefonních čísel systematicky odměňovat). Je to LOGICKÉ:

Odměňovat můžeme jen ty, na něž máme telefonní číslo. NELOSUJEME, ale příznivce MOBILENKY ODMĚŇUJEME (volnými vstupenkami na sportovní, kulturní či jiné akce; předprodejem vstupenek o týden dříve, včetně megakoncertů; dárkovými poukazy spolupracujících firem). Odměňování příznivců MOBILENKY nám rozhodně cizí není (poukazy, zájezdy, věcné ceny, a jiné.).

Interpunkční znaménka jsou u jednotlivých rýmovaček vynechávána záměrně.