Nejen ve zpěvnících (strana 2) je logo s nadpisem: RÝMOVANÉ VIZITKY ZDE. Děti, které zpěvník vlastní, si ho proto všímají, když je vidí v jídelních lístcích, na dveřích obchodů, apod. Vizitky obsahují sloky písní z oblíbených zpěvníků, bez ohledu na to, jestli jsou na zadních stranách vizitek „od dětí pro děti“, které šíří lékaři, …

… anebo na vizitkách firem různých sortimentů, zpravidla odebíraných z nástěnných boxů:

Vizitky se vyplatí odevzdávat při placení v obchodech jimž patří, až když jsou vyplněné telefonními čísly (firmy i zákazníka). Vizitky průběžně sbíráme a zákazníky odměňujeme!

Odměňovat můžeme všechny, na něž máme telefonní číslo, protože NELOSUJEME, ale  příznivce našeho úsilí ODMĚŇUJEME (vstupenkami na kulturní či sportovní akce; dárkovými poukazy, které patří spolupracujícím firmám; pozvánkami na různé akce). Odměňovat naše příznivce nám rozhodně není cizí (poukazy, zájezdy, věcné ceny, a jiné.).

Hodnotu odměn určuje množství odevzdaných vizitek stejného telefonního čísla. Ta nikde nezveřejňujeme!!! Vizitky jsou k dispozici na nástěnných BOXECH či ve všech obchodech označených logem systému. 

Interpunkční znaménka jsou u jednotlivých rýmovaček vynechávána záměrně.