Nejen ve zpěvnících (strana 2) je logo s nadpisem: RÝMOVANÉ VIZITKY ZDE. Děti, které zpěvník vlastní, si ho proto všímají, když je vidí v jídelních lístcích, na dveřích obchodů či na autech. Zadní strany vizitek zdobí obrázky se slokami písní z oblíbených zpěvníků (vyjma vizitek „TEXTAŘI“). Vizitky NAMALUJTE SI … šíří lékaři:

  

Vlastní či rýmované MOBILENKY šíří firmy různých sortimentů (přidávají se „textaři“). Vizitky lze žádat při placení ve firmách označených logem MOBILENKA:

   

Jsou-li vyplněné telefonními čísly (šiřitele i zákazníka), lze je vhazovat do poštovních schránek kin, KD, sportovních oddílů apod., které nám je ochotně předávají.

Odměňovat můžeme všechny, na něž máme telefonní číslo, protože NELOSUJEME, ale příznivce našeho úsilí ODMĚŇUJEME (volnými vstupenkami na sportovní, kulturní či jiné akce; předprodejem vstupenek o týden dříve, včetně megakoncertů; dárkovými poukazy spolupracujících firem, aj.). Odměňování našich příznivců nám rozhodně není cizí (poukazy, zájezdy, věcné ceny, a jiné.)

 

Interpunkční znaménka jsou u jednotlivých rýmovaček vynechávána záměrně.