Nejen ve zpěvnících (strana 2) je logo s nadpisem: RÝMOVANÉ VIZITKY ZDE. Děti, které zpěvník vlastní, si ho proto všímají, když je vidí v jídelních lístcích, na dveřích obchodů či na autech. Zadní strany vizitek zdobí obrázky se slokami písní z oblíbených zpěvníků. Vizitky NAMALUJTE SI HUDEBNÍ VIDEO šíří lékaři:

  

Vlastní či rýmované MOBILENKY šíří firmy různých sortimentů. Vizitky lze žádat při placení ve firmách označených logem MOBILENKA, kde sdělují i heslo TÝDNE do TV:

   

  

Jsou-li rýmované vizitky vyplněné telefonními čísly (šiřitele i zákazníka), mají hodnotu 10 Kč a lze s nimi platit v obchodech označených logem „JZ“. Použít lze tolik vizitek, kolik činí těmito obchody poskytnutá SLEVA.

ABSOLUTNÍ NOVINKA (chráněná nejen autorským zákonem):

Tvoříme seznam různých spolupracujících firem, které k nákupům nad 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč přidávají jednu až čtyři VÝHODNÉ KNÍŽKY (á 500 Kč; patří k nim především květiny, lékárny, oční optiky a hračky). Nakupující musí o jednu KNÍŽKU nejen žádat, ale „zaplatit“ ji nákupem nad 500 Kč + vizitkou, kterou si zakoupením čehokoliv vyžádal v jiném z obchodů, označených logem MOBILENKA.

Sledujeme program zábavné zdravotní prevence. Proto do tohoto systému zveme KD, divadla, kina, ZOO, muzea, sportovní kluby apod., kde jednu knížku mohou na vyžádání přidat ke vstupence, a to za jedinou vizitku, bez ohledu na to, kolik vstupenky stojí:

Jedna knížka je směnitelná za jednu libovolnou vizitku, kterou kupující obdržel v jiných obchodech, než kde knížku žádá (držitel vizitek na jejich rub uvádí dobrovolně své telef. číslo; jen tak můžeme držiteli sdělit, kde si může vyzvednout za důvěru k systému, který využívá, zaslouženou odměnu; využíváním je podporovaná potřebná OBEZŘETNOST).

Jak platit vizitkami vytrženými z knížky prozradí: MOBILENKA

KNÍŽKU lze také (se všemi vyplněnými rámečky svým telefonním číslem) vhodit do poštovní schránky vámi oblíbeného kina, KD, sportovního oddílu, divadla, aj. Tyto nám je ochotně předávají, abychom vás mohli odměnit, nemají-li na schránce neochotný nápis KNÍŽKY NE. Je možné to udělat i tak, že až vizitek utratíte 49 a ušetříte 490 Kč, můžete byť s jedním lístkem vhodit do vámi zvolené stránky KNÍŽKU s onou poslední vizitkou.

Odměňovat můžeme všechny, na něž máme telefonní číslo, protože NELOSUJEME, ale příznivce našeho úsilí ODMĚŇUJEME (volnými vstupenkami na sportovní, kulturní či jiné akce; předprodejem vstupenek o týden dříve, včetně megakoncertů; dárkovými poukazy spolupracujících firem, aj.). Odměňování našich příznivců nám rozhodně není cizí (poukazy, zájezdy, věcné ceny, a jiné.).

Interpunkční znaménka jsou u jednotlivých rýmovaček vynechávána záměrně.