Nejen ve zpěvnících (strana 2) je logo s nadpisem: RÝMOVANÉ VIZITKY ZDE. Děti, které zpěvník vlastní, si ho proto všímají, když je vidí v jídelních lístcích, na dveřích obchodů či na autech. Zadní strany vizitek zdobí obrázky se slokami písní z oblíbených zpěvníků. Vizitky NAMALUJTE SI HUDEBNÍ VIDEO šíří lékaři:

  

Vlastní či rýmované MOBILENKY šíří firmy různých sortimentů. Vizitky lze žádat při placení ve firmách označených logem MOBILENKA, kde sdělují i heslo DNE do TV:

   

Jsou-li rýmované vizitky vyplněné telefonními čísly (šiřitele i zákazníka), lze je vhazovat do poštovních schránek kin, KD, sportovních oddílů apod. Ty nám je ochotně předávají.

Odměňovat můžeme všechny, na něž máme telefonní číslo, protože NELOSUJEME, ale příznivce našeho úsilí ODMĚŇUJEME (volnými vstupenkami na sportovní, kulturní či jiné akce; předprodejem vstupenek o týden dříve, včetně megakoncertů; dárkovými poukazy spolupracujících firem, aj.). Odměňování našich příznivců nám rozhodně není cizí (poukazy, zájezdy, věcné ceny, a jiné.)

 

Interpunkční znaménka jsou u jednotlivých rýmovaček vynechávána záměrně.