Již jsme vyrobili a podnětnými vizitkami či zpěvníky různých titulů obsloužili STATISÍCE rodin. České Velenice si objednaly zpěvník, Třídit odpad, šetřit domov“, do každé rodiny:

 

Nyní se soustředíme na výše uvedený program zdravotní prevence, který si děti velmi oblíbily. Připomínáme jej spotem (o rýmovaných vizitkách) na rozhlasových stanicích:

 

Mezi oslovené rozhlasové stanice patří i rádio HANÁ. V minulosti jsem přispíval do rozpočtu rádia vlastním pořadem „Týden s Bumerangem“, do nějž jsem si zval firmy, které rozhlasovou propagaci vítaly. Znělku opatřil Pavel Novák, s nímž jsem navázal spolupráci již v roce 1992

 

Nyní nabízíme firmám také bezplatnou výrobu rozhlasových spotů z rýmovaných vizitek. Na jejich vysílání nabízí spolupracující rozhlasové stanice SLEVY. Ukázka spotu:

 

Několik let jsem žil v Benešově u Prahy. Se známou společností Quo (billboardy) jsme založili Agenturu Q-plus, s.r.o.“, zabývající se propagovanou výrobou vizitek (viz spoty vysílané ČRo 2: první, druhý, třetí). Po splnění svého účelu společnost zanikla, ale zkušenosti zůstaly: